مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز خبر داد

راه اندازی کارگروه هم اندیشی سامانه ارتباطات مردمی (۱۳۷) کلانشهرهای کشور

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز از راه اندازی کارگروه هم اندیشی سامانه ارتباطات مردمی (۱۳۷) کلان شهرهای کشور خبر داد.


حمید جورکش با اشاره به اهداف راه اندازی این کارگروه گفت: تبادل تجربیات بین مراکز 137 و تلاش جهت تسریع و تسهیل پاسخگویی به درخواست های مردمی از اهداف راه اندازی کارگروه هم اندیشی 137 کلان شهرهای کشور است.

وی اضافه کرد: سامانه 137 کلانشهرهای کشور با توجه به تجربه ای که طی سالیان گذشته در زمینه پاسخگویی کسب کرده اند، از ایده ها و راهکارهای جدیدی برای بهبود فرآیندها و تسریع پاسخگویی به شهروندان استفاده می کنند.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز راه اندازی کارگروه هم اندیشی 137 کلان شهرهای کشور را به پیشنهاد شهرداری مشهد عنوان کرد و گفت: سایر کلانشهر ها همچون شیراز، تهران، ارومیه، قم، اراک، کرج، اصفهان، تبریز، ساری، رشت، همدان و اهواز از این پیشنهاد استقبال کردند و کارگروه راه اندازی شد.

جورکش با بیان اینکه مقرر شد در گام دوم، سامانه 137 سایر مراکز استان ها و در گام سوم سامانه 137 همه شهرها در این کارگروه عضو شوند، افزود: کارگروه هم اندیشی سامانه ارتباطات مردمی (137) کلان شهرهای کشور در خصوص مسائلی همچون فرآیندها، ساختار و چارت سازمانی، پرورش ایده ها و خلاقیت ها، اجرای نظرسنجی و طرح های پژوهشی گروهی و... بحث و تبادل نظر خواهد کرد.۱۳۹۹/۱۰/۱۶
منبع : 137
بازدید ها : ۴۵۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروز رسانی محتوا: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز